Proje
Danışmanlığı
Lazer Markalama Sistemleri

Danışman ekibimiz, uygulama mühendislerimiz ve teknik destek en baştan itibaren hazır bulunacaktır. Müşteri ile birlikte çalışarak, hangi tür lazer işaretlemenin uygun olduğunu belirsizce belirliyoruz.

Panasonic sadece teknik yeniliklerden değil, mevcut konseptlere entegre etmekten de sorumludur. Vicdanlı proje danışmanlığının gücüyle etkileyici sonuçlar elde edilir.

//isaclasermarker.com/wp-content/uploads/2019/10/Machbarkeitsuntersuchung_Panasonic_Laser-Marker.png

Sizi ilk telefon görüşmesinden, birbirlerini tanımaya ve sistemin son kabulüne kadar destekleyeceğiz. Size sunduğumuz destek süreklidir. Bizim için her şeyden önce iyi hizmetin anlamı empatik müşteri desteği sağlamaktır. Danışman ekibimiz, uygulama mühendislerimiz ve teknik destek ekibimiz, en başından itibaren ayrıntılı soruları cevaplamak için hazır olacaktır. Güven ilişkileri kurmada büyük stok oluşturduk. Müşterilerimizle geliştirdiğimiz ortaklıkları özenle besliyoruz.

Kurulum

Bir Lazer İşaretleme Sisteminin kurulması, mevcut iş akışlarına müdahale ile her zaman ilişkilendirilir. Lazer Markalama Sistemlerini kurarken müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını dikkate almaya özen gösteriyoruz.

ISAC Panasonic Servis Merkezi'ndeki özel eğitimli çalışanlar, sorunsuz ve güvenilir bir devreye alma işlemi sağlamak için sistemleri kurmanızda size yardımcı olacaktır.

//isaclasermarker.com/wp-content/uploads/2019/10/Insallation_Panasonic_Laser-Marker.jpg

Eğitim

Uzmanlarımız, bir Lazer İşaretleme Sisteminin sunduğu tüm olanakların tesisinizde anlaşılmasını ve kullanılmasını sağlar. Hem iç hem de dış eğitim kurslarının bir parçası olarak, müşterilerimizin çalışanlarını profesyonel bir şekilde hazırlar ve birimlerle tam olarak tanışırız.

Yoğun destek sağlayarak, Lazer İşaretleme Sistemlerinin hem işletilmesi, hem bakımı hem de yazılım kontrolünde avantaj sağlayan yüksek düzeyde teknik bilgi aktarırız.

//isaclasermarker.com/wp-content/uploads/2019/10/Projektbetreuung_Panasonic_Laser-Marker.jpg

TEKLİFALIN

  REFERANSLARIMIZ

  Kuruluşu 2009 yılına dayanan İstanbul Otomasyon , Türkiye içerisinde sensörler ve algılayıcı cihazlar konusunda , distribütör olarak işbirliği içerisinde olduğu üretim firmalarıyla uyum içerisinde çalışmasının yanısıra , profesyonel ekibiyle beraber Türkiye’nin sektöründeki en önemli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

  Devamını Oku

  İstanbul Merkez

  Adres
  Şerif Ali Mahallesi Emin Sokak
  HEY Plaza No : 51/5
  Ümraniye / ISTANBUL

  Telefon
  TEL : 0216 520 31 50
  TEL 2 : 0216 520 31 80
  FAX : 0216 520 31 84

  E-Posta
  bilgi@isac.com.tr

  BURSA ŞUBE

  Adres
  Alaaddin Bey Mahallesi
  Ayaz Plaza 635. Sokak No: 2/F
  Nilüfer/BURSA

  Telefon
  TEL 1 : 0224 443 71 54
  TEL 2 : 0224 443 71 55
  FAX : 0224 443 71 33

  E-Posta
  bilgi@isac.com.tr