Yüksek kalitede lazer işaretleme

20 yılı aşkın süredir Lazer Markalama sistemleri için inovasyon konusunda lider olduk. Müşterilerimiz biliyor: Panasonic yenilik, güvenilirlik ve kalite ile eş anlamlıdır. Çok çeşitli uygulamalar için geliştirdiğimiz çok sayıda ürün, birinci sınıf hizmet ve uzman müşteri desteği ile tamamlanmaktadır.

Yenilik yoluyla hassasiyet

Karmaşık şekiller bile 3D işlevini kullanarak son derece yüksek hassasiyetle işaretlenebilir. 3D eksen kontrolü, tüm işaretleme alanı boyunca sabit bir lazer ışını çapı sağlar. Bu, 3D nesnelerin çevresel alanlarında bile yüksek kaliteli işaretler gerçekleştirmeyi mümkün kılar.

Yüksek talep uygulamaları için çok yönlü

Panasonic fiber Lazer İşaretleyici ile, en çeşitli malzemeler üzerinde kalıcı, doğru işaretler yapmak mümkündür. Sarf malzemeleri için (örneğin mürekkep için) ek maliyet olmaksızın uzun bir servis ömrü, fiber lazer işaretleyiciyi çekici bir işaretleme sistemi haline getirir.

Geniş, çok çeşitli aralığı

Panasonic, birçok farklı fiber lazer markörü ve CO2 Lazer Markalama sistemini içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çok çeşitli ürünler sayesinde, uzman ekibimiz herhangi bir sayıda uygulama ve endüstri için müşteriye özel markalama çözümleri geliştirebilir. Tüm Panasonic Lazer Markalama sistemleri, sistemlerimizle mükemmel çalışmak üzere tasarlanmış geniş bir aksesuar yelpazesi ile tamamlanmaktadır.

TEKLİFALIN

  REFERANSLARIMIZ

  Kuruluşu 2009 yılına dayanan İstanbul Otomasyon , Türkiye içerisinde sensörler ve algılayıcı cihazlar konusunda , distribütör olarak işbirliği içerisinde olduğu üretim firmalarıyla uyum içerisinde çalışmasının yanısıra , profesyonel ekibiyle beraber Türkiye’nin sektöründeki en önemli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

  Devamını Oku

  İstanbul Merkez

  Adres
  Şerif Ali Mahallesi Emin Sokak
  HEY Plaza No : 51/5
  Ümraniye / ISTANBUL

  Telefon
  TEL : 0216 520 31 50
  TEL 2 : 0216 520 31 80
  FAX : 0216 520 31 84

  E-Posta
  bilgi@isac.com.tr

  BURSA ŞUBE

  Adres
  Alaaddin Bey Mahallesi
  Ayaz Plaza 635. Sokak No: 2/F
  Nilüfer/BURSA

  Telefon
  TEL 1 : 0224 443 71 54
  TEL 2 : 0224 443 71 55
  FAX : 0224 443 71 33

  E-Posta
  bilgi@isac.com.tr