Otomobil Sektörü

Otomatik üretim hatları, otomotiv endüstrisinde sürekli başarının temelini oluşturan temeldir. Tüm bileşenler son derece verimli ve dayanıklı olmalıdır. Panasonic'in lazer sistemleri, örneğin bireysel bileşenlerin izlenebilirliğini sağlama konusunda lazer markalama konusunda oldukça güvenilirdir. Otomotiv endüstrisinde çok çeşitli ürünleri işaretleyebilme kabiliyeti de çok önemlidir; Bu ihtiyaç elyaf lazerler ve CO ile adreslenir 2 çözüm işaretlenmesi için lazerler.

Elektronik Sektörü

Hızlı değişime maruz kalan ve müşterileri yüksek verimlilik sunarak koruyan sektörler özellikle yenilikçi çözümlere bağlı. Panasonic'in Lazer Markalama Sistemleri, çok çeşitli elektronik elemanların üretimi ve markalanması için on yıllardır başarıyla kullanılmaktadır.

Röle çözümleri alanında, sensörler, lazer diyotlar, IC kutuları veya PCB'ler: Gerekenler hassas, yüksek hassasiyetli çalışma ve sıkı mekansal toleranslara sahip yüksek kontrastlı işaretlerdir. Artık Panasonic'in fiber lazer markalayıcıları ve CO 2 lazer markalama çözümleri sayesinde hem hızlı hem de oldukça yüksek kalitede yapmak mümkün .

Takım Yapımı

En zor malzemeler için bile zorlayıcı çözümler vardır. Panasonic'in özellikle fiber lazer markalayıcıları, güçleri ve zorlu çevresel koşullara dayanma kabiliyetleri sayesinde takım yapım uygulamalarında etkilemek için mahveder. Bu, LP-S serisini özellikle yüksek hızlı markalama ve metalin derin oyulması için çok uygun hale getirir. Bu tür yöntemler, dişlilerin, bağlantı parçalarının, zincirlerin, bağlantı parçalarının, matkap uçlarının yanı sıra tıbbi cihazların üretiminde ve etiketlenmesinde de rol oynar. Panasonic'in birinci sınıf Lazer Markalama Sistemlerini geliştirdiği siyah markalama, aynı zamanda takım yapım endüstrisinde kilit bir rol oynuyor.

İlaç Sektörü

Farmasötik ürün üretim zincirlerini sorunsuz bir şekilde izlemek mümkün olmalıdır. Panasonic'in LTF-C teknolojisi cam markalama için geliştirilmiştir. Bu teknoloji, örneğin üzerine üretim verilerinin kaydedildiği hassas birincil paketlemenin bireysel olarak işaretlenmesini sağlar. Bu yöntem sahte ürünleri folyolamak için kullanılabilir. Hipodermik şırıngalarda işlenen makinede okunabilen veri matrisi kodu, ilaç endüstrisinin karşılaştığı teknik zorluklardan birini temsil eder. Parçacıklı kalıntı bırakmayan kalıcı markalama, Panasonic'in markalama çözümleri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Onların mükemmel okunaklılığı da çok etkileyici.

Paketleme (Ambalaj)

Panasonic'in yüksek kaliteli CO2 lazer markalayıcıları, özellikle hız ve işlevsellik açısından yüksek talep gören endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. PET şişeleri, ambalaj poşetlerini veya lastik contaları işlerken ve etiketlerken, genellikle yüksek üretim hat hızlarıyla ilgileniyor olacaksınız. Ambalaj endüstrisinde kullanıldığı gibi, Lazer Markalama Sistemlerimiz enkoder arayüzü ile donatılmıştır. Bu sayede, hareket halindeyken 240 m / dak. Hat hızında işaretleme yapılabilir. İşaretleme ve uçuş hızını senkronize etmek de mümkündür.

Özel Çözümler

Lazer sistemlerimiz sınırsız lazer markalama için çok çeşitli sunar. Sadece otomotiv, elektronik, alet yapımı ve ilaç gibi endüstrilerde değil: Akla gelebilecek her türlü uygulama için doğru çözümü buluyoruz. Mücevher, saat, madalya ve madeni paraların işlenmesi gibi uygulamalarda ve kimlik kartlarının, pasaportların ve kredi kartlarının kişiselleştirilmesi gibi yüksek güvenlikli bisiklet ve zincir güvenlik zincirlerinin imalatı gibi uygulamalarda hassas çalışma talep edilmektedir. Her türlü malzemeye sadece lazer markalama sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çok katmanlı filmlerin kesim yöntemi olarak adlandırılan öpmeyi de sağlıyoruz. Bu yöntem etiket üretmek için kullanılabilir. Panasonic, birçok lazer markalama uygulaması için doğru lazer sistemine sahiptir.

TEKLİFALIN

  REFERANSLARIMIZ

  Kuruluşu 2009 yılına dayanan İstanbul Otomasyon , Türkiye içerisinde sensörler ve algılayıcı cihazlar konusunda , distribütör olarak işbirliği içerisinde olduğu üretim firmalarıyla uyum içerisinde çalışmasının yanısıra , profesyonel ekibiyle beraber Türkiye’nin sektöründeki en önemli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

  Devamını Oku

  İstanbul Merkez

  Adres
  Şerif Ali Mahallesi Emin Sokak
  HEY Plaza No : 51/5
  Ümraniye / ISTANBUL

  Telefon
  TEL : 0216 520 31 50
  TEL 2 : 0216 520 31 80
  FAX : 0216 520 31 84

  E-Posta
  bilgi@isac.com.tr

  BURSA ŞUBE

  Adres
  Alaaddin Bey Mahallesi
  Ayaz Plaza 635. Sokak No: 2/F
  Nilüfer/BURSA

  Telefon
  TEL 1 : 0224 443 71 54
  TEL 2 : 0224 443 71 55
  FAX : 0224 443 71 33

  E-Posta
  bilgi@isac.com.tr